SilverFast problēmas un risinājums

Kurš to būtu domājis, ka ja Mac OS X System Preferencēs latviešu valoda ir saraksta sākumā kā galvenā, tad vispār nav iespējams atvērt SilverFast Studio Ai. Atveru SilverFast Launcher, tajā nospiežu “SilverFast (CanonSDK)” pogu, palaidējprogrammas logs pazūd un pēc mirkļa atkal parādās. Un viss. Console arī neko prātīgu nerāda. Vairākas reizes rakstīju LaserSoft kompānijai par šo problēmu un mēģinājām visādus risinājumus. Nekāda programmas un tās preferenču failu izdzēšana un pārinstalēšana neko nedeva.

silverfast.png

Pagāja kādi 2 mēneši, kamēr LaserSoft atrada iemeslu manai problēmai. Un risinājums izrādījās tik vienkāršs — pavelc “English” Sistēmas Preferencēs (Language & Text sadaļā) valodu sarakstā kā galveno, un viss! Acīm redzot kaut kad biju samainījis valodas vietām, bet kad pienāca laiks skanēšanas darbiem, tas jau sen ir aizmirsies un pat prātā vairs neienāca. Kas to būtu domājis… Neviena cita programma tā neuzvedās. Cerams, ka nākamā SilverFast versija, kas būs rakstīta Cocoa ietvarā, tā neuzvedīsies. Bet tagad es atkal varu skanēt bildes.

Noslēgumā varu piebilst, ka jaunā versija daudz precīzāk nolasa IT8 krāsu paraugkartes (color targets) un izveido precīzākus krāsu profilus, it sevišķi tas redzams zilo krāsu (ultramarīna) reģionā.

E. Jegorovs raksta, ka šāda pati ķibele (ar valodām) rodas tad, kad vēlas
darbināt i1Display 2 kalibrēšanas ierīces ar i1Match programmu. Cerams, ka tas kādam var palīdzēt.

Kategorijas: Grafika, Kā var… ?, Padomi, Recenzijas / Raksti, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.