Digital Times Nr.27 atvēl 3 lpp. Mac aprakstam!

Kaut kas neticams! Šīs nedēļas «Digital Times» avīzes vāku grezno liels krāsains Apple logo, un avīze atvēlējusi 3 lappuses Mac mini, PowerPC G5 procesora un Mac OS X Tiger aprakstam.
«Digital Times» Mac mini vērtējums:
Ergonomika: ✭✭✭✭✭
Komplektācija: ✭✭✭✭✭
Dizains: ✭✭✭✭✭
Nu ko lai saka… pilnībā sakrīt ar manu viedokli!
Gandrīz visam garajā rakstā teiktajam varu piekrist, izņemot apgalvojumus, ka Maki maksā dārgāk par PC, un ka Makiem nevar dabūt programmnodrošinājumu.
Par Macintosh cenu runājot, jāsaskaita gan “dzelži”, gan programmas, ko Apple dod līdzi “par velti”. Pēc maniem aprēķiniem, pērkot visas programmas legāli, Mac ir pat par 10% lētāks par PC. Un te vēl nemaz nav ieskaitītas uzturēšanas izmaksas! Tās Mac datoriem ir vidēji tikai 1/3 no PC uzturēšanas izmaksām.
Attiecībā par programmām — tā vienkārši ir žurnālista nezināšana, kur tās meklēt (ai, ai, ai — nav lasījis manu Mac programmu aprakstu šeit pat labajā kolonnā!), kas arī noved pie tā, ka “nevar dabūt”. Vispirms jāzina, ko gribi, un tad jau arī var sameklēt, kur kādas brīvprogrammas var “nopumpēt” par velti vai citas nopirkt par naudu. Es tiešām nejūtu programmu trūkumu! Tieši otrādāk — man ir problēmas atrast normālas programmas priekš sava vecā PC. Kaut vai sakarīgu RSS ziņu klientu…

Kategorijas: Jaunumi, Mac OS X, Mac-saistīts, Recenzijas / Raksti, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.