Jauni iMac. Tagad visi ar Core i3, i5 vai i7 procesoriem

Apple laidusi tirdzniecībā jaunus iMac datorus. Atšķirībā no iepriekšējās paaudzes modeļiem, tagad visi iMac modeļi ir aprīkoti ar Core i3, i5 vai i7 procesoriem, atstājot Core 2 Duo procesorus tikai lētā gala MacBook piezīmjdatoriem un Mac mini.

imac.png

Ārēji jaunie iMac modeļi neatšķiras no iepriekšējiem modeļiem — tas pats ekrāna izmērs — 21,5 vai 27″, bet tagad integrēto grafisko karšu vietā tiek izmantoti īsti grafiskie procesori ar savu atmiņu. 21,5″ modelis var būt komplektēts vai nu ar ATI Radeon HD 4670 ar 256MB GDDR3 atmiņu vai ar ATI Radeon HD 5670 ar 512MB GDDR3 atmiņu. 27″ modelis ar divkodolu procesoru ir komplektēts ar ATI Radeon HD 5670 ar 512MB GDDR3 atmiņu, bet četrkodolu 27″ modelis ir komplektēts ar ATI Radeon 5750 ar 1GB GDDR5 atmiņu. Visi modeļi standarta komplektācijā būs aprīkoti ar 4 GB RAM, atmiņu būs iespējams palielināt līdz 16 GB. Iespaidīgi!

Tāpat kā Mac Pro “lielo brāli”, arī jaudīgāko iMac 27″ modeli tagad iespējams komplektēt ar 256 GB zibatmiņas disku (SSD). (Mac Pro ar 512 GB SSD).

Jaunajā modelī tagad ir vieta diviem cietajiem diskiem. Līdz ar to viens disks var būt ātrs 256 GB zibatmiņas disks, uz kura ir sistēma un visas programmas, bet otrs — 1TB vai 2TB “parastais” disks dokumentiem un audio/video materiāliem.

Jaunos iMac var pasūtīt ar Magic Trackpad.

Kategorijas: Galda datori, Jaunumi, Mac-saistīts, Recenzijas / Raksti, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.