WaveLab 7 — tagad arī priekš Macintosh

wavelab-7.jpg

Steinberg firma ir saklausījusi daudzo no PC uz Mac pārbēdzēju lūgumus un lūgšanas, un sagatavojusi nākamo WaveLab 7. versiju gan priekš Windows, gan priekš Mac OS X “Snow Leopard”.

Tiem, kas nezina, WaveLab ir brīnišķīga audio māsteringa programma, kas līdz šim bija pieejama tikai Windows PC lietotājiem. Uz Mac līdzīgas programmas ir BIAS Peak Pro (daudzi ir sajūsmā par programmas piedāvātajām audio apstrādes iespējām, bet sūdzas par programmas stabilitāti), Apple Soundtrack Pro (tagad diemžēl tikai komplektā ar Final Cut Studio), Presonus Studio One Pro, MOTU AudioDesk un Mackie Tracktion. Kā redzat, uz Mac izvēle nav plaša. Atšķirībā no Apple Logic vai AVID Pro Tools, šī programma nav domāta priekš MIDI instrumentiem vai nošu rakstīšanas / atskaņošanas, bet tikai PCM (WAV/AIFF) skaņas ieraksta un apstrādes, skaņas restaurācijas un sagatavošanas priekš CD (ir DDP formāta atbalsts) vai pārraides. Ja nepieciešams novest labu ierakstu līdz pilnībai priekš izdošanas uz CD (vai DVD-Audio / Super-Audio CD), vai profesionāli restaurēt vecāku audio ierakstu, vai sagatavot radio programmas ar intervijām un fona mūziku, tad šī, manuprāt, ir vislabākā programma tādam uzdevumam.

Iesaku noskatīties WaveLab 7 reklāmas video. Ir tur mazs humoriņš attiecībā uz Mac. Un ļoooti labas sejas grimases beigās. It kā Mac versija būtu kaut kas tik pats par sevi saprotams, ka vispār nevar saprast, kā tādu jautājumu var uzdot… 🙂

Programmu var iegādāties DolphinMusic mājas lapā. Solīds angļu mūzikas instrumentu veikals.

Kategorijas: Audio, Jaunumi, Mac programmas, Mac-saistīts, Multimēdija, Recenzijas / Raksti, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.