TikTok un LunaTik

LunaTik_3qtr_red.jpg

Pēdējo gadu laikā pasaulē ir sazēlis Apple iPod perifērijas ierīču tirgus. Ik pa laikam parādās dažādi interesanti produkti, kas paplašina iPod lietošanas iespējas. Ar mūzikas centriem, kas domāti iPod/iPhone mūzikas atskaņotājiem, nevienu vairs nepārsteigsi. Ir gan lēti, gan dārgi, tomēr reti kāds no tiem skan tiešām labi. (Samērā labi skan B&W un B&O). Bet kā būtu, ja necenstos apkārt atskaņotāju ar lieliem skaļruņiem, bet tikai ieliktu to citā korpusā — tādā, ko var aplikt ap roku, kā pulksteni? Tā domāja Skots Vilsons un izveidoja divējāda veida ietvarus jaunajiem iPod nano atskaņotājiem. TikTok ietvars ir “bāzes” versija, kura plastmasas korpusā iestiprina iPod nano atskaņotāju, bet LunaTik ietvars tiek pozicionēts kā luksus versija, tas ir izgatavots no īpaša alumīnija sakausējuma un atskaņotājs tajā tiek nostiprināts ar skrūvju palīdzību.

Pagaidām tā ir tikai skaista ideja. Lai to īstenotu, ir vajadzīgi līdzekļi. Tāpēc idejas autors cer, ka saņemot priekšapmaksu no potenciālajiem pircējiem, būs nepieciešamie līdzekļi ietvaru ražošanai. TikTok ietvars maksās $34.95 un LunaTik ietvars maksās $69.95. Priekšapmaksa ir attiecīgi $25 vai $50, plus $15 par sūtīšanu uz Latviju. Tātad, pasūtot preci tagad, jums ir iespēja ietaupīt $15 līdz $20. Diemžēl iPod nano būs jāpērk atsevišķi… 🙂

Skatāmies video:

TikTok_3qtr.jpg

Vairāk informācijas un daudz smukas bildes autora mājas lapā.

Kategorijas: Audio, iPod, Jaunumi, Multimēdija, Perifērija, Recenzijas / Raksti, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.