Apple iPad 2 Latvijā!

Piektdien, 6. maijā pl. 19:00, Apple iPad 2 būs nopērkami oficiālo Apple dīleru (Capital un iDeal) veikalos Latvijā.

Ipad 2

Apple anonsēja iPad 2 šā gada 2. martā un sāka tirgot 11. martā (ASV). iPad 2 ir oriģinālā iPad tālāka evolūcija: ekrāna izmērs un izšķirtspēja paliek tā pati, korpuss ir par dažiem milimetriem mazāks un par 1/3 plānāks (8.8 mm), arī svars ir mazliet samazināts (601 g WiFi modelim, 613 g WiFi+3G modelim). Planšeti darbina 2-kodolu A5 procesors, nodrošinot aptuveni divreiz lielāku veiktspēju, salīdzinot ar oriģinālo iPad. Arī grafiskā veiktspēja ir līdz pat 9 reizes liekāka, salīdzinot ar oriģinālo iPad. No iPhone 4 ir aizgūts žiroskops, kas uzlabos planšetes darbību spēlēs, kā arī 2 kameras, kas nodrošina FaceTime video sarunas. Arī operatīvā atmiņa palielināta no 256 MB uz 512 MB. Neskatoties uz visiem uzlabojumiem, baterijas darbības laiks paliek iepriekšējais: ar ieslēgtu bezvadu tīkla raidītāju — 10 stundas. Interesants jaunums ir magnētiskais ekrāna pārsegs (par papildus maksu). Ātrākai teksta ievadei iPad var saslēgt ar Apple bezvadu klaviatūru.

iPad 2 jau no rūpnīcas tiek komplektēts ar daudzām noderīgām programmām interneta pārlūkošanai, e-pastu sūtīšanai un saņemšanai, elektronisko grāmatu lasīšanai, ar kalendāru, adrešu grāmatu, kā arī karšu programmu navigācijai (GPS navigācija tikai 3G modeļos). Apple piedāvā iPad lietošanas video apmācības. Papildus iebūvētajām programmām Apple App Store veikalā var iegādāties tūkstošiem citu programmu* un spēļu.

Planšetes ir pieejamas melnā un baltā krāsā, gan ar integrētu 3G mobilā tīkla pieslēgumu, gan bez tā (tikai ar WiFi raidītāju/uztvērēju).

Cenas, ieskaitot PVN:

  • 16GB WiFi             Ls 349
  • 32GB WiFi             Ls 419
  • 64GB WiFi             Ls 489
  • 16GB WiFi+3G      Ls 429
  • 32GB WiFi+3G      Ls 499
  • 64GB WiFi+3G      Ls 575

Cena melnajiem un baltajiem modeļiem ir vienāda. Uz tikšanos piektdienas vakarā veikalā! 🙂

_________

* Man noderīgākās šķiet 1Password Pro (paroļu glabāšanai un interneta lapu formu automātiskai aizpildīšanai), CED Dictionary (nedārga angļu vārdnīca), Classes (skolas stundu sarakstiem), DateTime (laika rēķināšanai), Dropbox (tavi faili pieejami visur caur bezvadu tīklu), Epicurious (ēdienu receptēm), Evernote (piezīmēm), First Aid (pirmās med. palīdzības sniegšanas informācija), Fit Builder (vingrošanai, treniņiem, veselības uzlabošanai), GoodReader (ideāls dažādu formātu failu lasītājs un failu menedžeris), iMovie (elementārai video montāžai), Instapaper (interneta lapu lasīšanai off-line režīmā), iProRecorder (audio ierakstiem), Keynote (prezentācijām), Kindle (Amazon elektronisko grāmatu lasīšanai), Measures (dažādu mērvienību konvertācijai), Nebulous (piezīmēm, sinhronizējas ar datoru caur Dropbox serveri), Navigon (GPS navigācijai automašīnā), Numbers (elektroniskajām tabulām), OffMaps (navigācijai ārzemēs bez 3G pieslēguma), OmniFocus (uzdevumu veikšanai laikā un vietā), Pages (tekstu rakstīšanai), Photosynth (foto un panorāmām), QuickPix (fotografēšanai), Remote (priekš iTunes un Keynote prezentācijām uz datora), Shazam (pa radio skanošu dziesmu izpildītāju noteikšanai), Weather Pro (laika prognozēm). Spēles katram pēc savas gaumes 🙂

Kategorijas: iPad, Jaunumi, Recenzijas / Raksti, Saites, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.