AirPrint visiem printeriem

Ne pārāk sen Apple paziņoja par AirPrint tehnoloģiju, kas ļauj iOS mobilajām ierīcēm drukāt uz AirPrint saderīgiem printeriem, bet Hewlett-Packard firma paziņoja, ka viņiem pirmiem ir šādi printeri. HP reklamē vairākus jaunos printeru modeļus, kas atbalsta AirPrint. Bet ko darīt tiem, kam šādu printeru nav un tuvākajā laikā nav plānots jauna printera pirkums?

Pateicoties AirPrint Activator brīvprogrammai jebkurš tīklam izdalītais (“nošārētais”) printeris var kļūt par AirPrint saderīgu ierīci.
Kā to īstenot:

  • Lejupielādējam jaunāko AirPrint Activator programmu un ievelkam to Applications mapē.
  • Atveram AirPrint Activator programmu un ieslēdzam slēdzi “ON” pozīcijā.
  • Atveram System Preferences > Sharing > ieķeksējam “Printer Sharing” un tad Printers sadaļā ieliekam ķeksīti iepretim tiem printeriem, kurus vēlamies piedāvāt mobilajām iOS ierīcēm. Aizveram System Preferences logu.
  • Printeriem vajadzētu parādīties AirPrint Activator programmas labajā pusē esošajā logā. Ja vēl aizvien neviena nav, tad pārslēdzam slēdzi “OFF” un pēc tam atpakaļ “ON” režīmā. Koplietošanai izdalītie printeri parādās AirPrint Activator logā.Mobilajās iOS ierīcēs (iPhone touch, iPhone, iPad) nospiežot Print pogu, parādās koplietošanai izdalītie printeri. Izvēlamies printeri un drukājam. Vislabākais ir tas, ka šī programma jāatver un jānokonfigurē tikai vienreiz. Pēc tam AirPrint Activator programmu var aizvērt, printeri saglabājas pieejami iOS mobilajām ierīcēm pat pēc datora pārstartēšanas, kamēr vien izmantojam to pašu datora lietotāja kontu. (Ja uz Mac ir vairāki lietotāju konti, tad katrā kontā AirPrint ir jākonfigurē atsevišķi).

Kategorijas: iPad, iPhone, Kā var… ?, Komunikācijas, Mac programmas, Mac-saistīts, Padomi, Saites, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.