Adobe izmēģina Mac App Store

Mac App Store ir nopērkama Adobe Photoshop Elements 9 programma. Cena ir €62.99 un lejupielādes izmērs mazliet virs 1 GB. Šī ir pirmā programma, ko Adobe sākusi tirgot Apple veikalā. Interesanti, vai kādreiz pienāks tādi laiki, kad arī Adobe Creative Suite programmu komplekts būs nopērkams šajā veikalā?

Pagaidām lielās programmu ražotājfirmas ir atturējušās no App Store, jo nevēlas dalīties peļņā ar Apple. Apple izvirzītie nosacījumi programmu tirdzniecībai Mac App Store ir, ka par katru pārdoto programmu Apple ietur 30% no programmas pārdošanas cenas. Jo lielāka programmas cena, jo lielāks kārdinājums nedalīties ne ar vienu šajā peļņā… Apsveicams solis ir tas, ka Adobe ir par $10 samazinājusi programmas cenu App Store veikalā, salīdzinot ar citiem veikaliem.

Tā kā Mac App Store nepiedāvā jaunināšanas versiju atlaides, tad visas firmas ir spiestas atteikties no pirmās versijas paaugstinātās cenas un visām versijām attiecināt jauninājuma cenu, kā tas redzams arī BBEdit 10 un Apple Aperture 3 gadījumā. Pirms Mac App Store BBEdit maksāja $120, bet Aperture Ls 140. Uzsākot programmu tirdzniecību Mac App Store veikalā, BBEdit cena nokritās līdz €31.99 un Aperture līdz €62.99. Visiem, kas kaut nedaudz nodarbojas ar jebkāda veida programmēšanu, silti iesaku BBEdit 10 — tā ir fantastiska programma! Ņemot vērā šo cenu pazeminājumu Mac App Store veikalā, nevaru vien sagaidīt, kad Apple izlaidīs Logic 10 🙂

P.S. Vakar Apple paziņoja, ka šodien izlaidīs Mac OS X 10.7 “Lion”. Cena tikai $30, kas varētu būt ap €24. Jaunā Mac operētājsistēma būs nopērkama tikai Mac App Store, tāpēc jau laicīgi izveidojiet un reģistrējiet savu kontu šajā veikalā un piereģistrējiet kredītkarti. Rrrrr!

Kategorijas: Grafika, Jaunumi, Mac OS X, Mac programmas, Saites, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Viena atsauce uz Adobe izmēģina Mac App Store

  1. nbinc saka:

    Gribētu tik papildināt, ka Adobe Photoshop Elements 9m nopērkama App Store nav 1:1 kā nopērkama parastā veidā (kastītē, diskā u.t.t.), kaut gan atšķirības nav lielas – App Store versijai nav komplektā Elements Organizer

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.