Ērta īsziņu (SMS) sūtīšana no Macintosh

Šodien kāds Latvijas Mac lietotāju foruma dalībnieks uzdeva jautājumu par to, vai kāds lieto BluePhoneElite programmu. Lietoju šo programmu nu jau kādus pāris gadus, un pašlaik testēju 2. beta versiju. Programma neslikta, bet lai tā savienotos ar manu Nokia E60 (Symbian OS) telefonu, katru reizi pirms BluePhoneElite palaišanas man telefonā jāatver BPEnabler programmiņa (sākumā BluePhoneElite to automātiski nosūta uz tālruni pa Bluetooth ar īsziņu, tad to uzinstalē). Tālāk jau viss notiek tā, kā tam būtu jānotiek: BluePhoneElite pieslēdzas manai Address Book kontaktu datubāzei un sākot raksīt kāda kontakta vārda pirmos burtus, pati piedāvā atbilstošos variantus. Programma piedāvā iesēju saglabāt visas ienākušās un nosūtītās SMS programmas datubāzē, tādējādi atbrīvojot tālruņa atmiņu. Ir vēl dažas interesantas papildiespējas — ja es ar savu Bluetooth mobilo tālruni izeju no Bluetooth uztveramības zonas, BluePhoneElite var pati apturēt iTunes programmā mūzikas atskaņošanu, un ieejot Bluetooth uztveramības zonā, atkal atsākt atskaņošanu. Ienākot zvanam, programma var automātiski apturēt iTunes, un noliekot klausuli, atkal atsākt mūzkas atskaņošanu. Tāpat var uz ekrāna attēlot telefonā ienākušo SMS ziņu, kā arī dod iespēju mobilā tālruņa vietā zvanīt un runāt caur datoru. Plus vēl daudz visādu “knifiņu”.

Ko darīt tiem, kam netīkas tērēt naudu par tik vienkāršas lietas kā SMS teksta nosūtīšanu caur datoru? Varu ieteikt pamēģināt emitSMS vidžetu — tas ir par brīvu, un pēc izstrādātāja datiem, spēj darboties gandrīz vai ar jebkuru ar Bluetooth aprīkotu mobilo tālruni. Katrā ziņā man nebija nekādu problēmu salsēgt viņu ar savu Nokia E60. (Protams, SMS tiek nosūtīta caur mobilo tālruni un uz to attiecas jūsu mobilā operatora noteiktie SMS sūtīšanas tarifi).

P.S. Būtu interesanti uzzināt, vai arī Samsung mobilo tālruņu lietotājiem ir iespējams nosūtīt īsziņas caur šo vidžetu? (Pagaidām Samsung izceļas starp Nokia, Sony-Ericsson un Motorolas tālruņiem ar izteiktu nesaderību ar Macintosh datoriem. Gandrīz nevienu Samsung’u nevar sinhronizēt ar Macintosh datora Address Book un iCal kalendāriem. Varbūt ka šis vidžets vismaz ļaus nosūtīt SMS no datora?)

Papildinājums 2008.05.05: Jaunākā emitSMS vidžeta versija ļauj nosūtīt īsziņas arī Adresu Grāmatas kontaktu grupām.

Kategorijas: Komunikācijas, Mac programmas, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

7 Atsauces uz Ērta īsziņu (SMS) sūtīšana no Macintosh

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.