Apple atver «iTunes Match» un «Purchased Music»

Apple atvērusi «iTunes Match» un «Purchased Music» sadaļu iTunes programmā Latvijas lietotājiem.

iTunes Match is maksas pakalpojums — par €24,99 gadā jūs varat augšupielādēt visas savas iTunes bibliotēkā esošās dziesmas iCloud serverī un tas ļaus jums jebkurā brīdī lejupielādēt šīs dziesmas iPhone, iPod touch vai iPad planšetē bez pieslēgšanās iTunes bibliotēkai datorā. Pie tam neatkarīgi no augšupielādētās dziesmas kvalitātes, iTunes Match aizvietos jūsu failu ar 256 kbps failu. Līdz ar to ir iespēja “konvertēt” 64 kbps vai 128 kbps MP3 vai AAC failus uz 256 kbps versijām.

Itunes match

Savukārt «Purchased Music» ļauj atkārtoti lejupielādēt tās dziesmas, kuras esat nopirkuši iTunes Music veikalā. Dažreiz gadās pazaudēt nopirktās dziesmas (cietā diska avārija un nav izveidota rezerves kopija, dators nozagts, pārskatīšanās dēļ izdzēš ne to, ko gribēja) — tagad ir iespēja šīs dziesmas atkārtoti lejupielādēt.

Purchased music

P.S. Izskatās, ka pagaidām «Purchased Music» sadaļa vēl īsti nedarbojas. Nospiežot uz iCloud pogas, lai lejupielādētu nopirkto dziesmu, parādās kļūdas paziņojums. Jācer, ka drīzumā viss strādās kā nākas.

Kategorijas: Audio, Jaunumi, Multimēdija, Recenzijas / Raksti, Saites, Uncategorized. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.