Dienas grafiks ar Agenda

Interneta dzīlēs nejauši atradu norādi uz kādu kalendāra programmu priekš iPhone / iPod touch un iPad, kas izceļas ar eleganci un vienkāršību. Pilnībā savietojama ar iOS oriģinālo Calnedar programmu — izmanto tos pašus kalendārus, tāpat sinhronizējas.

Atšķirība no iOS Calendar programmas ir informācijas pasniegšanas un navigācijas veidā. Beidzot tālrunī (pa 2 ekrāniem) ir aplūkojams visa gada kalendārs, kā arī iespējams pa e-pastu nosūtīt kādu pasākumu kā *.ics failu. Var nosūtīt e-pastā vai pa SMS apstiprinājumu par ierašanos uz pasākumu vai paziņot, ka esmu ieradies, vai arī ziņot, ka nokavēšu sākumu 5, 10, 15 vai 20 minūtes. Vai nav jauki, ka pat par to ir padomāts? Man patīk!

Programma ir universāla (gan iPhone, gan iPad planšetei), maksā tik niecīgu naudiņu (€0,79), ka noteikti ir vērts izmēģināt.

Agenda app

Neuztraucieties — lai gan šinī reklāmas attlēlā to grūti pamanīt, programma izmanto krāsas, bet dara to ļoti atturīgi un ar eleganci. (Programma piedāvā dažādas noformējuma tēmas, kas šo pelēko saskarni padara krāsainu.)

Ieinteresēja? Dodamies uz iTunes App Store

Kategorijas: iOS programmas, iPad, iPhone, iPod, Perifērija, Recenzijas / Raksti, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.