Paātrinām MS Word atvēršanos

Nolēmu, ka šī tēma prasa atsevišķu sadaļu šajās lapās. Kā jau minēts Microsoft izlaiž Office:Mac 2008 komentāros, pastāv iespēja krietni uzlabot Word atvēršanās ātrumu.

Word preferencēs General sadaļā jāatslēdz “WYSIWYG font menu”. Tad jāaizver Word, jāieiet Applications/MS Office 2004/Office/Support Files/ un jāsazipo FontCacheTool (zip failu var atstāt turpat — ja nu kādreiz ievajagas), pēc tam oriģinālfailu jāizdzēš. Arī MS Office 2008 ir tāds pats fails (šķiet, pat 2) ar tādām pašām funkcijām. Vajadzības gadījumā var atrast ar Spotlight. Sazipojam tos un oriģinālus izdzēšam. Protams, fontu izvēlnē fonti tagad nebūs katrs savā izskatā, toties MS Word 2004/2008 atvēršanās ātrums var pieaugt 2–10 reizes, atkarībā no fontu skaita jūsu sistēmā.

Noslēgumā silti iesaku izlasīt visus Microsoft izlaiž Office:Mac 2008 komentārus, tur ir vairāki vērtīgi padomi gan darbam ar MS Office, gan par sistēmas sakārtošanu vispār. Noderēs arī tiem, kam nav MS Office.

Kategorijas: Kā var… ?, Mac programmas, Padomi. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Viena atsauce uz Paātrinām MS Word atvēršanos

  1. CODY saka:

    Izdevās, tikai pa citu ceļu –
    /Applications/Microsoft Office 2008/Office/MicrosoftComponentPlugin.framework/
    Versions/12/Resources, atrast 2008 ofisā FontCacheTool. Ofiss palika neticami ātrs.
    Varbūt pie Ofisa instalācijas var neinstalēt fontus, ko piedāvā MS Office (var noņemt ķeksīti). Font Book parāda 13 Windows Office Compatible fontus. Starp tiem ir paši populārākie, kā Times New Roman un Arial. Piemēram, man tas ir pilnīgi pietiekoši. Kaut gan izskatās, ka citi fonti arī nav sveši, un viss strādā. Un arī nenotiek fontu dublēšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.