Video par Macintosh iesācējiem

Apple ir publicējusi vairākus lieliskas kvalitātes skaidrojošos video iesācējiem “Find Out How.”

  • Elementāras lietas par Mac OS X — kas ir kas, kā pārnest failus no vecā PC, kā uzinstalēt Windows uz Mac. (Pēdējo gan labāk nedariet! Nevajag mācīties staigāt, lietot kruķus.)
  • Ievads darbam ar bildēm — kā izveidot foto albumu, kā izveidot slaidšovu, kā sūtīt bildes pa e-pastu, kā izveidot kalendāru, kā izveidot web galeriju, kā izveidot apsveikuma kartiņu.
  • Ievads darbam ar video — kā izveidot filmu, kā importēt video no video kameras, kā rdiģēt ieimportēto video, kā to izlikt apskatei Internetā (.Mac vai YouTube).
  • Ievads mājas lapas izveidē — kā izveidot savu web lapu, kā pielāgot to savām vajadzībām, kā izveidot mājas lapā foto albumu, kā mājas lapā ievietot video, kā izveidot savu blogu, kā to visu publicēt.
  • Ievads mūzikas veidošanā — kā ierakstīt mūzikas instrumentus ar GarageBand, kā aranžēt dziesmas, kā izveidot podraidi, kā izmantot programminstrumentus, vairāku mēģinājumu ieraksti, izveidotās dziesmas miksēšana.
  • Ievads darbam ar dokumentiem — Apple Pages dokumenta formatēšana, satura rādītāja izveide, tēmu izmantošana Keynote prezentācijās, bilžu un audio/video materiālu izmantošana Keynote dokumentos, jaunas elektroniskās tabulas izveide Numbers programmā.

Zem katra video Apple piedāvā saiti uz lejupielādi, lai šos video varētu iekopēt iTunes porgrammā un vēlāk skatīties jebkur, bez tiešsaites pieslēguma. Savukārt vēl mazliet zemāk ir daudz saišu uz dažādiem teksta dokumentiem, kas vēl dziļāk aplūko attiecīgo tēmu. Piemēram, pēdējā sadaļā par darbu ar iWork dokumentiem, Apple piedāvā vēl 52 saites!

Kategorijas: Mac OS X, Mac-saistīts, Padomi, Saites, Uncategorized, Video. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.