Apple Mail problēmas

Vairāki lietotāji ir sūdzējušies par problēmām ar pielikumu nosūtīšanu no Apple Mail Windows lietotājiem. Ir dažas lietas, ko der sakārtot, lai mazinātu šādas problēmas.

1. Pielikumu kodēšana. Atver Apple Mail > Edit > Attachments > ieķeksē “Always Send Windows Friendly Attachments”. Tagad ar pielikumiem viss būs kārtībā.

2. E-pasta formāts. Vari sūtīt visus e-pastus kā Rich Text (Mail > Preferences > Composing sadaļā “Message Format” izvēlnē norādām “Rtch Text”).

3. E-pasta teksta kodējums. Uzliec, lai visi izejošie e-pasti tiktu kodētu Unikodā. To dari tā:

3.1 Ja Apple Mail programma ir atvērta, tad aizver to ar Command+Q.
3.2 Izveido rezerves kopiju com.apple.mail.plist failam. Šis fails atrodas tavā mājas folderī: ~/Library/Preferences/com.apple.mail.plist
3.3 Atver Terminal programmu un tur iekopē sekojošu rindu:
defaults write com.apple.mail NSPreferredMailCharset "UTF-8"
nospied Enter, tad ieraksti exit un nospied vēlreiz Enter. Ar Command+Q aizver Terminal. Apple Mail tagad ir nokonfigurēts.

4. MS Outlook konfigurācija. Saņēmējiem atliek nokonfigurēt MS Outlook programmu:

4.1 Atveram MS Outlook. Tools izvēlne > Options > Mail Format > pie International Options sadaļā Preferred encoding for outgoing messages: “Baltic” nomaini ar “Unicode (utf-8)”. Spied OK pogu.
4.2 Zemāk spied uz “Fonts…” pogu > spied uz “International Fonts…” > tur “Font settings” sadaļā nomaini “Baltic” uz “Unicode” un apakšā Encoding listē nomaini “Baltic” uz “Unicode (UTF-8)”.
4.3 Spied uz “Set as Default” pogu, tas uz OK pogu. Vēlreiz spied uz OK pogu un aizver ciet dialoglogu. Tagad visam vajadzētu iet…

Kategorijas: Kā var… ?, Komunikācijas, Mac programmas, Padomi. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.