Web dizaineriem: Freeway 5

freeway.jpeg

Softpress sola pēc pāris dienām izlaist Freeway 5. versiju. Freeway ir interesants produkts — tā pirmsākumi un idejiskie pamati ir meklējami DTP (desktop publishing) vidē. Tajā pat laikā Freeway stāv kaut kur pa vidu starp Adobe ImageReady, Fireworks un ColdFusion.

Jaunā versija piedāvā iespēju veidot mājas lapām satura izvēlnes ar CSS kontroli, HTML iegultās listes, šķēlētos fona attēlus, dažādus grafikas un teksta efektus, ar attēlu caurspīdīguma kontroli. Iespējams importēt Illustrator, Photoshop un EPS failus. Programma piedāvā JavaScript bibliotēkas, vairākas gatavas projektu sagataves, tai skaitā Blogger sagatavi ātrai blogu dizaina veidošanai. “Leopard” lietotājus priecēs QuickView atbalsts. Un vēl viena būtiska lieta — Freeway piedāvā ātri un ērti mājas lapās integrēt web veikalu.

Līdz 5. versijas oficiālajai iznākšanai 27. martā Softpress piedāvā Pro versijai ($250) $50 atlaidi un Express versijai ($89) $20 atlaidi. Ja web dizains un mājas lapu prototipu izstrāde ir jūsu profesija — noteikti iesaku pievērst uzmanību šai interesantajai programmai! Ja kas, Softpress lapas arī ir veidotas ar Freeway Pro.

madewithpro5.png

Un šo lapu autors arī sāk apgūt vizuālās programmēšanas priekšrocības…

Kategorijas: Grafika, Jaunumi, Mac programmas, Recenzijas / Raksti. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.