Web grāmatzīmju ikonas priekš iPhone

Ja vēlaties, lai jūsu mājas lapai būtu sava oriģināla ikona, kad to pievieno web lapu grāmatzīmēm iPhone tālrunī vai iPod touch atskaņotājā, tad dodaties uz Ian Hoar mājas lapu un uzmanīgi izlasiet tur publicēto instrukciju.

Ja nav laika, tad šeit īsa instrukcija:

Augšupielādējiet savas mājas lapas “rūtā” 47 × 47 pikseļu ikonas failu PNG formātā ar nosaukumu apple-touch-icon.png un lieta darīta. Piemēram, šai lapai ikonas faila pilna URL adrese būtu http://www.macpasaule.lv/apple-touch-icon.png

Nav jāpūlas ne ar noapaļotiem ikonas attēla stūrīšiem, ne ar atspīduma veidošanu pār attēlu — Safari to izdara pats! Pārāk vienkārši, vai ne?

Kategorijas: Grafika, iPhone, iPod, Multimēdija, Padomi, Saites. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

2 Atsauces uz Web grāmatzīmju ikonas priekš iPhone

  1. usins saka:

    kas parāk vienkārši?? normāls darbs 😀
    A man jautājums — kāpēc Latvijā MacBook Air vēl reklamē kā pasaulē plānāko portitīvo, ja Lenovo sen jau pārsitis šo plānuma rekordu…?

  2. Guntis saka:

    Tāpēc, ka uz šī datora izlaišanas brīdi viņš BIJA visplānākais. Bet es tomēr Lenovo neņemtu ne par ko… šo MacBook Air arī nē. Varbūt otro versiju — tai būtu jābūt ar mazliet augstākas izšķiršanas ekrānu (1440×900 px), ar krietni lielāku HDD (vismaz 200 GB, vēlams 250-360 GB) un ar vismaz 2 USB portiem un vienu Firewire portu. Tad, ja darbā vai mājās jau ir iMac 24″, tad MacBook Air kā otrais (ceļojumu) dators būtu ideāls risinājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.