Kā var …?

Kur Mac datorā var redzēt datora uzkaršanas temperatūru?
Uzinstalējam iStat vidžetu un tas parādīs gan procesora temperatūru, gan grafiskās kartes, gan citu svarīgu datora komponenšu temperatūru. Un ne tikai to! Arī datora IP adresi, ventilatoru griešanās ātrumu, procesora noslogojumu u.c. “sīkumus”.
Kā nokopēt Flash video no YouTube lapas?
Ja izmanto Safari, tad tas ir ļoti vienkārši. Videoklipa skatīšanās laikā nospied Command+Option+A. Parādīsies neliels lodziņš, kurā būs redzamas Safari aktivitātes. Atrodi tur pašu lielāko failu (izmērs būs megabaitos (MB), dubultklikšķini uz to un video tiks lejupielādēts. Tad nosauc šo failu, kā labpatīkas, pievieno tam paplašinājumu .flv un priecājies pats un viss tavs nams.
P.S. Ja nepieciešams ielādēt šo video iPod atskaņotājā, tad vispirms pārkonvertē to MP4 vai H.264 formātā ar HandBrake.
Alternatīvs risinājums ir TubeTV programma. Tā var pārtvert Safari priekšējā loga URL adresi un gan nokopēt Flash video failu, gan automātiski to konvertēt par QuickTime video failu, ko pēc tam vari ielādēt iPod atskaņotājā.
Kā nokopēt HD (MP4) video no YouTube lapas?
Ja izmanto Safari, tad tas ir ļoti vienkārši. Videoklipa skatīšanās laikā nospied Command+Option+A. Parādīsies neliels lodziņš, kurā būs redzamas Safari aktivitātes. Atrodi sarakstā pašu lielāko failu (izmērs būs megabaitos (MB), dubultklikšķini uz to un video tiks atvērts jaunā Safari logā. Šajā jaunajā logā ieliec kursoru adreses joslā (vienalga kur tajā garajā teksta ļerrā), turi nospiestu Option (Alt) taustiņu un nospied Enter. Video fails «videoplayback.mp4» tiks lejupielādēts, atliek tikai pārsaukt to atbilstoši saturam un priecāties.
P.S. Ja nepieciešams ielādēt šo video iPod atskaņotājā, tad vispirms pārkonvertē to MP4 vai H.264 formātā ar HandBrake.
Kā nosūtīt īsziņas (SMS) no Mac?
Ko darīt tiem, kam nepatīk baksīties ar mobilā tālruņa mazajām podziņām, lai nosūtītu SMS? Ja Tavam Mac un mobilajam tālrunim ir Bluetooth, tad nekādu problēmu to darīt no Mac! Varu ieteikt pamēģināt emitSMS vidžetu — tas ir par brīvu, un pēc izstrādātāja datiem, spēj darboties gandrīz vai ar jebkuru ar Bluetooth aprīkotu mobilo tālruni. Katrā ziņā man nebija nekādu problēmu salsēgt viņu ar savu Nokia E60. Vairāk par šo tēmu lasiet šeit.
Kā sinhronizēt vairākas iTunes bibliotēkas?
Lai sinhronizētu vairākas iTunes bilbiotēkas (uz vairākiem Macintosh datoriem) lokālajā tīklā, būs nepieciešama Syncopation programma ($25).

Viena atsauce uz Kā var …?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.